Project Manager

Budete probouzet k životu a rozvíjet desítky zajímavých projektů v e-commerce.

V oddělení e-shopů na míru vyvíjíme projekty pro náročné zákazníky jako jsou například e-shopy decoDoma, Izomat, Bezednamiska, Kovian nebo AromaKH a do týmu aktuálně hledáme Projektového Manažera, který denně sehrává klíčovou roli v realizaci přání zákazníka a v komunikaci s programátory.

Jak bude vypadat vaše náplň práce?

Projektový manažer se aktivně zapojuje do vyšších fází obchodního procesu a jednání se zákazníkem. Zná potřeby zákazníka a společně s týmem programátorů hledá nejefektivnější cesty, jak je realizovat.

  • Cílem bude organizovat vývoj vznikajících projektů oXyShopu, které vytváříme na míru a v souladu s dohodnutým obsahem, rozpočtem a termíny.
  • Podílení se na analýzách funkcionalit projektu (e-shopu).
  • Budete udržovat přehled o postupu práce na každém projektu, denně pracovat s vývojáři a oddělením digitálního marketingu, monitorovat obtížná místa, spolupracovat na testování a ověřování již hotových funkcionalit.
  • Komunikace se zákazníky, prostřednictvím helpdesku, telefonu, e-mailu nebo osobně či vzdáleně v rámci pravidelných status meetingů.
  • Kromě práce na realizaci nově vznikajících projektů bude vaší odpovědností se podílet i na jejich dalším rozvoji a růstu.

Koho hledáme?

Do týmu hledáme zkušeného projekťáka s praxí z oblasti vývoje softwaru, ideálně webových aplikací (min 2 roky), který dobře zná e-commerce, umí zákazníkovi poradit a dokáže organizovat vlastní činnosti i činnosti kolegů souběžně na několika projektech.

  • Parťáka, který se nezalekne analyzovat zákazníkovy potřeby, popsat je a vytvořit projektovou dokumentaci.
  • Kolegu s dobrými komunikačními dovednostmi pro denní kontakt se zákazníky.
  • Člověka se zkušenostmi s vývojem softwaru pro znalosti procesů.
  • Taky trochu analytika, který je schopný se orientovat v problému.
  • Znalce stavby webových aplikací, jednotlivých funkcí a jejich souvislostí.
  • Kolegu, který se orientuje v databázích a HTML, PHP nebo jiných webových jazycích.
  • Velkou výhodou je přehled o fungování ERP a jejich napojení na e-shopy.

K práci používáme moderní nástroje: JIRA pro řízení projektů, plánování zdrojů a vykazování, Confluence pro sdílení informací a projektové dokumentace. Využíváme také interní informační systém s moduly na míru.

Chci pracovat pro oXyShop

Co u nás získáte?

  • Na kontě budete mít ročně několik významných a různorodých projektů.
  • Oporou vám bude parta fajn lidí, kteří umí diskutovat, dát hlavy dohromady a najít správná a smysluplná řešení. Kolegové od kterých se budete moct hodně přiučit.
  • Budete spolupracovat se šikovnými vývojáři na dobře postaveném produktu, který lze snadno přiohnout a modelovat.
  • Umíme se zasmát a je tu dobrá atmosféra… i po práci

Co pro vás máme navíc?

Flexibilní pracovní doba

flexibilni-pracovni-doba2

Hodnotíme výkon, ne odsezené hodiny v kanceláři.

Výběr místa k práci

homeoffice2
homeoffice2

Sami si zvolíte, jestli využijete pohodové prostředí kanceláře s veškerým jejím komfortem, nebo raději klid domácí pracovny.

Pátky bez vyrušování

patky-bez-meetingu

Žádné porady, žádné telefonáty. Ponořte se soustředěně do práce – na projektu nebo sami na sobě.

Týden dovolené navíc

dovolena
dovolena

Ceníme si vašich výsledků a víme, že si zasloužíte 5 týdnů volna. Relaxujte, cestujte – hlavně si to užijte.

Zaparkujte v pohodě

parkovani
parkovani

Auto, motorka... V našich podzemních garážích je místa dost. Kola, koloběžky nebo brusle si uložíte do zamykatelné kóje a před poradou stihnete ještě sprchu přímo ve firmě. A na odpolední kávu jste tramvají v centru za pár minut.

Víme, jak si vedeme

setkavani
setkavani

Chceme, abyste byli stále v obraze, proto se pravidelně každý měsíc setkáváme a informujeme o tom, co se děje, jak se nám daří a jaké jsou plány. A kanapky nesmí chybět.

Všechny benefity se nám do inzerátu nevejdou, to je jasné. Podívejte se na celý seznam.

S kým se setkáte?

petr-cerbak-180px

„Chceme klientům nabídnout špičkové služby, které povedou k jejich úspěšnému online byznysu.“

Petr Čerbák, Head of Small and Mid-size Solutions

anna-cahova180px

„Můžete se mě zeptat na cokoli, co vás zajímá, seznámím vás s kolegy a postarám se, aby vám u nás bylo dobře. Zavolejte, napište e-mail, uvidíme se na společném setkání.“

Anna Cahová, HR Generalist

Jak probíhá výběrové řízení?

Nejprve si domluvíme kratší telefonický rozhovor a ujasníme si základní očekávání. Pak se potkáme - u nás či online. Chceme zjistit hlavně to, jak přemýšlíte. Na oplátku vám nabídneme co nejpřesnější představu o vybrané pracovní pozici. Zajímá vás víc? Přečtěte si, jak u nás probíhá výběrové řízení.

Zaujala vás naše nabídka?

Chcete vědět víc? Napište nám. Budeme se těšit na osobní setkání.

Osobní údaje jsou u nás v bezpečí, a pokud se společně nedomluvíme jinak, budeme je používat pouze po dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici.